ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

від 25 липня 2019 року

Відповідно до:

Директиви 2002/58/EC Європейського парламенту і Ради від 12 липня 2002 року, що стосується обробки персональних даних і захисту приватного життя в секторі електронних комунікацій (Директива про конфіденційність і електронні повідомлення)

Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського парламенту і Ради від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб відносно обробки персональних даних і про вільне переміщення таких даних і відміну Директиви 95/46 / EC (далі по тексту – «GDPR»)

Представлена Політика конфіденційності (далі по тексту – «Політика») поширюється на діяльність REDLING HOTEL. У REDLING HOTEL ми цінуємо вашу довіру до нас і визнаємо, що конфіденційність є важливим для нас питанням. Ця Політика розроблена для роз’яснення наших дій відносно особистої інформації, яку ми отримуємо від вас на сайті https://redling-hotel.com.ua (далі по тексту – «Сайт») за допомогою письмових або усних повідомлень з нами, інформації, яку ви залишаєте при відвідуванні одного з наших готелів, або з інших джерел.Ми використовуємо отриману від вас особисту інформацію в основному для обслуговування і управління Сайтом, надання і розвитку готельних послуг, обробки ваших замовлень і бронювань, поліпшення і індивідуалізації вашої взаємодії із Сайтом.

Будь ласка, уважно ознайомтеся із цією Політикою Конфіденційності для розуміння цілей використання нами отриманої від вас особистої інформації.

Використовуючи цей Сайт або будь-який з наших продуктів або сервісів, ви погоджуєтеся на збір і використання Персональної інформації для цілей, вказаних у цій Політиці.

Сайт може містити посилання на сайти третіх осіб. Зверніть увагу, що REDLING HOTEL не несе відповідальності за збір, використання, обслуговування, спільне використання або розголошування даних і інформації такими третіми особами. Якщо ви надаєте інформацію і використовуєте сторонні сайти, то до них застосовні політика конфіденційності і умови обслуговування відповідних сайтів, відмінні від цього Сайту. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з політикою конфіденційності веб-сайтів, які ви відвідуєте, перед тим як надавати стороннім сайтам свою особисту інформацію.

 

 

 1. Особиста інформація, яку ми збираємо і обробляємо

REDLING HOTEL збирає і обробляє вашу Особисту інформацію тільки у такий спосіб, який допускає чинне законодавство. Ми збираємо особисту інформацію тільки для цілей, описаних у цій Політиці конфіденційності. Особиста інформація включає: вашу контактну інформацію; інформацію, пов’язану з бронюванням, перебуванням або відвідуванням об’єкта; інформацію, що відноситься до вашого ідентифікаційного номера; дані про місце розташування; онлайн-ідентифікатор (IP-адреса); участь у клубній програмі; участь у маркетингових програмах; інформація, пов’язана з придбанням і отриманням продуктів або послуг; особисті дані, громадянство, дохід, номер паспорта, дату і місце видачі; історію подорожей; інформацію про платежі, таку як номер вашої платіжної карти, та іншу інформацію про карту; гостьові переваги; маркетингові і комунікаційні переваги, відгуки і думки про наші продукти і послуги; інформацію про бронювання готелю, авіаквитків і прокат автомобілів; інформацію в мобільних застосуваннях; та інші типи інформації, які ви надаєте нам або які ми можемо отримувати про вас.

Ми можемо запитати інформацію про осіб, що подорожують спільно з вами, включаючи їхні імена і додаткову інформацію. Ми також можемо збирати інформацію, пов’язану з розмовами, включаючи запис переговорів або моніторинг запитів у службу клієнтської підтримки, для цілей забезпечення і поліпшення якості обслуговування, а також інших повідомлень, таких як повідомлення в мобільних застосунках і SMS, тощо.

На додаток до інформації, яку ми отримуємо безпосередньо від вас, ми також можемо отримувати інформацію про вас на підставі даних, які ми отримуємо з інших джерел.

 1. Особиста інформація, отримана від третіх осіб

Нам важливо постійно оновлювати і уточнювати вашу особисту інформацію, у зв’язку з чим ми можемо отримувати інформацію про вас із зовнішніх джерел, таких як публічні бази даних.Коли законом передбачено отримання згоди на обробку певних типів Особистої інформації або для певних форм обробки, ми запитаємо вашу згоду завчасно до того, як буде здійснений цей збір або обробка.

Ми також можемо отримувати інформацію про вас від третіх осіб, включаючи інформацію від авіакомпаній, платіжних систем та інших партнерів; з соціальних мереж, відповідно до ваших налаштувань; і від інших сторонніх джерел, які мають законне право ділитися своїми даними з нами. REDLING HOTEL використовує і передає цю інформацію виключно для цілей, вказаних у цій Політиці.

 1. Використання зібраної особистої інформації

Ми використовуємо вашу особисту інформацію для різних цілей, а саме:

 • для поліпшення і індивідуалізації послуг, за якими ви звертаєтеся до нас, для того, щоб забезпечити вам високий рівень гостинності в наших готелях, для управління програмою лояльності і проведення маркетингових заходів;
 • Ми використовуємо вашу Особисту інформацію для підтримки і поліпшення нашого Сайту, у тому числі для поліпшення вашої взаємодії з сайтом і забезпечення роботи Сайту. Ми використовуємо отримані дані для управління сайтом, для внутрішніх операцій, аналізу оброблюваних даних, дослідження і апробації в статистичних і експериментальних цілях, а також для підвищення вашої безпеки і безпеки цього Сайту;
 • Ми використовуємо вашу особисту інформацію для обслуговування програми лояльності і для виконання послуг, які є частиною такої програми; для забезпечення прямого зв’язку між REDLINGHOTEL і Вами;
 • Ми можемо використовувати вашу Особисту інформацію для повідомлення вас і надання інформації про зустрічі, що плануються, і заходи;
 • якщо дозволено, ми можемо використовувати вашу Особисту інформацію для надання вам внутрішніх готельних послуг під час вашого перебування в готелі;
 • Ми можемо використовувати вашу Особисту інформацію для поліпшення послуг і продуктів REDLINGHOTEL і забезпечення того, щоб наш Сайт, а також продукти, що надаються, і послуги були вам цікаві. Ми також використовуємо вашу особисту інформацію, щоб надати вам високий рівень гостинності і комфорту в наших готелях.
 • Ми використовуємо вашу особисту інформацію, щоб повідомити вас про зміни наших послуг, зміни на Сайті і про зміни цієї Політики.

Ви маєте право в будь-який час і без стягнення яких-небудь платежів звернутися до нас із заявою про припинення використання і обробки ваших Особистих даних у маркетингових цілях або зовсім відкликати вашу згоду на обробку особистих даних. Крім того, ви маєте право отримати ваші Особисті дані для подальшої передачі. Ви можете скористатися цими правами, звернувшись до нас за адресою, вказаною нижче.

 

 1. Особиста інформація, якою ми ділимося

Щоб запропонувати вам високий рівень обслуговування, ми можемо ділитися вашою особистою інформацією REDLING HOTELз нашими постачальниками послуг і іншими третіми особами, вказаними нижче:

 • Ми можемо співпрацювати з іншими компаніями, щоб надавати вам продукти, послуги або пропозиції на основі вашого клієнтського досвіду в наших готелях і, відповідно, ділитися вашою особистою інформацією з нашими діловими партнерами. Якщо ви є клієнтом REDLING HOTEL, ми можемо обмінюватися вашою особистою інформацією з нашими діловими партнерами, для надання вам винагороди за рахунок вашої участі в програмі лояльності. Ми також здійснюємо обмін особистою інформацією з третіми особами, такими як: платіжні системи, туроператори, тощо щоб ми і наші партнери могли пропонувати вам електронну рекламу.
 • Ми можемо обмінюватися особистою інформацією із службами, що надають послуги на території готелю, наприклад, консьержна служба, послуги з доставки квітів, здійснення трансферу, тощо.

Ми довіряємо нашим партнерам надання послуг і продуктів від нашого імені і за потребиможемо надати їм вашу особисту інформацію. Як правило, наші партнери зобов’язуються захищати вашу особисту інформацію і не можуть іншим чином використовувати або передавати вашу особисту інформацію, за винятком випадків, які передбачені законом.

Під час перебування в готелі ми можемо повідомляти ваш телефонний номер компаніям з контрагентами нашого Готелю REDLING HOTELдля цілей надання телемаркетингових послуг відповідно до ваших переваг і інтересів, у рамках чинного законодавства. Також ми можемо отримати ваш номер телефону від наших партнерів або з інших джерел, які ми можемо використовувати для цілей телемаркетингу.

Крім того, REDLING HOTELможе надавати особисту інформацію третім особам у таких цілях: (i) для дотримання чинного законодавства, (ii) надання відповідей на офіційні запити державних органів, (iii) дотримання діючих процесуальних норм у судових процесах, (iv) длязахисту прав, конфіденційності, безпеки або власності REDLING HOTEL, відвідувачів сайту, гостей, працівників або громадських інтересів, (v) для використання доступних засобів захисту або мінімізації збитку, який може бути нам завданий, (vi) для забезпечення дотримання Користувальницької угоди Сайту (vii ) реагування на надзвичайні ситуації.

 1. Інша інформація, яку ми збираємо

Коли ви відвідуєте і взаємодієте з Сайтом та іншими стосунками, REDLINGHOTEL збирає інформацію, яка безпосередньо не ідентифікує вас при використанні сайту, наприклад, каталог відвідуваних вами сторінок сайту і кількість відвідувань нашого сайту («Інша інформація»). Ми використовуємо іншу інформацію для доставки електронної пошти, онлайн реклами (на наших сайтах та інших сайтах) і мобільної реклами. REDLING HOTELтакож може використовувати іншу інформацію, щоб сторонні партнери могли розпізнати вас як клієнта REDLING HOTELпри відвідуванні веб-сайту або додатка партнера, або ідентифікувати вас як одного з наших клієнтів, коли ви відвідуєте веб-сайти або додатки REDLING HOTEL, для надання більшої кількості пропозицій, що цікавлять вас.

Сайт використовує файли-cookies та інші технології (такі як «піксельні мітки», «веб-маяки», «чисті GIF-файли», посилання в електронних листах, JavaScript, ідентифікатори пристроїв Google або Apple, або аналогічні технології).

Файли cookies допомагають надати вам кращу взаємодію із Сайтом, дозволяючи нам відстежувати, які сторінки ви знайдете корисними, а які ні. Ці файли жодним чином не надають нам доступ до вашого комп’ютера або будь-якої інформації про вас, окрім даних, якими ви погодилися поділитися з нами.

Ви можете прийняти або відхилити файли-cookies. Більшість веб-браузерів автоматично приймають файли cookie, але ви можете змінити налаштування свого браузера, щоб відмовитися від файлів cookie, якщо хочете. Але це може перешкодити вам повністю використовувати сервіси, що надаються Сайтом. Якщо ви хочете видалити або заблокувати файли сookies з вашого пристрою, ви можете відновити налаштування свого браузера (см. Меню «Довідка» вашого браузера, щоб дізнатися, як видалити або заблокувати файли cookie).

REDLING HOTEL може використовувати зібрану інформацію або знеособлену інформацію, отриману від третіх осіб, щоб більше дізнатися про користувачів нашого Сайту. Під цими даними маються на увазі: демографічні дані, такі як дата народження, стать і сімейний статус, фінансовий стан, улюблені товари або хобі, а також інша інформація, яку ми можемо отримати від вас або у третіх осіб.

Оскільки інша інформація особисто не ідентифікує вас, така інформація може бути розкрита для будь-яких цілей, якщо це дозволено законом. У деяких випадках ми можемо комбінувати іншу інформацію з особистою інформацією. Якщо ми об’єднаємо будь-яку іншу інформацію з особистою інформацією, комбінована інформація розглядатиметься нами як особиста інформація і використовуватиметься виключно в цілях, вказаних у цій Політиці.

 1. Чутлива інформація

Термін «Чутлива інформація» відноситься до інформації, що стосується вашого расового або етнічного походження, політичних переконань, релігійних або філософських переконань, членства в профспілках, здоров’я, сексуального життя або сексуальної орієнтації, генетичної інформації, інформації про судимості і будь-які біометричні дані, використовувані для цілей ідентифікації. Зазвичай ми не збираємо конфіденційну інформацію, якщо тільки вона не вказана вами. Ми можемо використовувати надані вами дані про здоров’я, щоб надати вам якісніші послуги, що відповідають вашим конкретним потребам (наприклад, інформація, вказана в розділі «Примітки» під час процесу резервування).

 1. Особиста інформація неповнолітніх

Ми не збираємо особисту інформацію від осіб молодше 18 років. Як батько або опікун, будь ласка, не дозволяйте своїм дітям надсилати особисту інформацію без вашого дозволу.

 1. Захист особистої інформації

REDLING HOTEL вживає обґрунтовані заходи для: (i) захисту особистої інформації від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни або знищення і (ii) збереження точної і актуальної інформації в приватному порядку. Ми також прагнемо до того, щоб наші партнери і постачальники послуг, з якими ми обмінюємося особистою інформацією, докладали розумних зусиль для підтримання конфіденційності особистої інформації про вас.

Для онлайн-транзакцій ми використовуємо актуальні технологічні заходи для захисту особистої інформації, яку ви передаєте нам через наш сайт. Проте, на жаль, жодна система безпеки або система передачі даних через інтернет не можуть бути повністю захищені.

 1. Міжнародний обмін особистою інформацією

REDLING HOTEL, як міжнародна компанія, прагне надати вам високий рівень готельних послуг. Щоб надати ці послуги, ви підтверджуєте, що ми можемо передавати вашу особисту інформацію REDLING HOTEL нашим постачальникам послуг та іншим партнерам, які можуть знаходитися в інших країнах. Хоча закони про захист цих різних країн можуть відрізнятися від законів вашої країни, ми зробимо відповідні кроки для забезпечення того, щоб ваша особиста інформація оброблялася, як описано в цій Політиці конфіденційності, і відповідно до закону.

 1. Зміна, доступ і перенесення вашої особистої інформації

Якщо ви є клієнтом REDLING HOTEL, інформація, яку ви надали нам у момент реєстрації, є доступною для вас, інформація може бути змінена і оновлена в будь-який час при зверненні в REDLING HOTEL.

У тій мірі, в якій це вимагає чинне законодавство, ви можете звернутися до нас за отриманням довідки про вашу особисту інформацію, яку ми обробляємо, і, у разі потреби, ви можете цю інформацію відновити, виправити, видалити, крім того, ви можете отримати копію особистих даних в електронному форматі, надіславши запит на таку адресу електронної пошти: info@redling-hotel.com. Ми зробимо усі необхідні оновлення і зміни в терміни, встановлені чинним законодавством. У тому випадку, якщо це дозволено законом, ми маємо право стягувати з вас відповідну плату за покриття витрат на відповідь на запит, що надійшов від вас. Такі запити мають бути подані у письмовій формі на таку поштову адресу: вул. Дача Ковалевського, будинок 71, місто Одеса, Україна.

Щоб захистити вашу конфіденційність, ми можемо відповідати тільки на такі запити на адресу електронної пошти, яку ви зареєстрували або іншим чином надали нам. Пам’ятайте, що, якщо ви направите на запит про зміну, видалення ваших даних, ми не зможемо надати вам ту саму якість і різноманітність послуг, до яких ви звикли.

Крім того, в деяких випадках, ґрунтуючись на застосовному законодавстві, ви можете вимагати припинити обмін особистою інформацією про вас з нашими діловими партнерами або щоб REDLING HOTELприпинив використовувати особисту інформацію про вас. Для цього вам необхідно зв’язатися з нами за вказаною адресою. Ми прагнутимемо дотримуватися цих вимог відповідно до застосовного законодавства.

 1. Збереження особистої інформації

REDLING HOTEL зберігає вашу особисту інформацію протягом періоду, необхідного для виконання цілей, вказаних у цій Політиці, якщо триваліший термін зберігання не вимагається або не дозволений чинним законодавством.

Ми знищимо вашу особисту інформацію якомога раніше і так, щоб інформація не могла бути відновлена або реконструйована. Якщо інформація була роздрукована на паперовому носієві, то вона буде знищена безпечним чином, наприклад, шляхом подрібнення, спалювання або в інший спосіб, і, якщо вона буде збережена в електронній формі, особиста інформація буде знищена за допомогою технічних засобів, щоб така інформація не могла бути відновлена пізніше.

 1. Вибір маркетингових комунікацій

Якщо ви надали нам свою контактну інформацію (адреса електронної пошти, номер факсу, адреса електронної пошти або номер телефону), ми можемо повідомити вас відповідно до будь-яких ваших переваг і з вашої згоди про наші продукти і послуги або запросити вас на заходи електронною поштою, за онлайн-рекламою, у соціальних мережах, за телефоном, текстовим повідомленням (включаючи SMS і MMS), push-повідомленням, повідомленнями у мобільних застосунках, поштою, через наш call-центр, службу підтримки клієнтів та іншими засобами.

Якщо ви вважаєте за краще не отримувати матеріали електронною поштою від нас, Ви можете відмовитися від цього у будь-який час, використовуючи функцію відміни підписки в електронному листі, який ви отримаєте від нас.

 1. Зміни політики

REDLING HOTEL може з часом змінювати цю Політику конфіденційності. Якщо ми внесемо істотні зміни до цієї Політики, ми розмістимо посилання на переглянуту Політику на домашній сторінці нашого сайту, і якщо ви використовували наші послуги або продукти, то ми повідомимо вас про це обраним способом зв’язку. Ви можете дізнатися, коли ця політика була востаннє оновлена, переглянувши посилання і дату у верхній частині Політики. Будь-які зміни в нашій Політиці наберуть чинності після публікації переглянутої Політики на веб-сайті. Використання сайту, будь-якого з наших продуктів і послуг і/або надання згоди на оновлену Політику після таких змін є прийняттям вами переглянутої Політики.

 1. Контактна інформація

Якщо у вас є будь-які запитання з приводу цієї Політики або як REDLING HOTELобробляє вашу особисту інформацію, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою за адресою info@redling-hotel.comабо поштою за адресою вул.Дача Ковалевського, будинок 71, місто Одеса, Україна.

 

Ця політика конфіденційності може з часом змінюватися. Нова версія буде опублікована на сторінці:https://redling-hotel.com.ua

Фізична особа-підприємець Ткачук Олена Анатоліївна
РНОКПП 2687401464