Наш гостинний і привітний готель названий на честь однієї з найвідоміших і шанованих жінок Південної Пальміри 19 століття, графині Роксандри Едлінг.

Роксандра Едлінг – хто вона?

Роксандра Едлінг (в дівоцтві Стурдза) походила зі знатного і шанованого молдавського роду Мурузи. Дівчина отримала гарну освіту і була особистою фрейліною імператриці Єлизавети Олексіївни. За роки служби вона здобула також велику повагу самого імператора Олександра I.

Подорожуючи з імператрицею по Німеччині, дівчина познайомилася з міністром закордонних справ, графом Едлінг, за якого згодом і вийшла заміж. Пара влаштувалася в маєток Манзирь в Бессарабії (поблизу Одеси), де імператор їм заповів 10 тисячін землі.

Завдяки зусиллям графині колись самотня садиба в безлюдній місцевості незабаром перетворилася на зразкову колонію з численними будинками, церквою, училищем і госпіталем. Створена нею система зрошення дозволила вести успішне господарство: розвести виноградники і зайнятися вівчарством – розвинути сироваріння та виноробство.

Частину року графиня проводила в Одесі, де її привітний будинок став центром освіченого суспільства. Тут часто бували князь Воронцов з дружиною і навіть сам Олександр Пушкін. Доброта, любов до ближніх, проникливість і гострий аналітичний розум залучали до Роксандре як звичайних людей, так і найвідоміші уми того часу: Гете, Жуковського …

Роксандра Едлінг разом з Єлизаветою Воронцовою створили в Одесі Жіноче благодійне товариство, яке спонсорувала притулки, нічліжки, їдальні, і допомагало нужденним. Особливо цінною була така допомога в періоди епідемій холери і чуми.

Після своєї смерті в 1844 році княгиня і її сім’я залишили одеситам велику культурну спадщину: бібліотеки, монастирі, церкви, музеї, численні благодійні заклади.

Головною спадщиною графині є старовинна православна Церква Святої Марії Магдалини на 8-й станції Великого Фонтану. Унікальний храм, один з найкрасивіших в Одесі, був побудований графом Олександром Стурдза по волі і на кошти його сестри, графині Роксандри Едлінг, поблизу її усипальниці. Храм, що розташувався на високому морському узбережжі, був споруджений за проектом відомого італійського архітектора Франца Моранді в 40-х роках 19 століття і донині вражає одеситів і гостей міста своєю красою і величчю.

Затишний готель Redling побудований саме на місці одеської резиденції сімейства Едлінг, а тому ми з радістю продовжуємо традиції, закладені графинею ще 200 років тому.

Чому готель називається Редлінг

Крім того, що назва готелю зібрано з ініціалів знаменитої графині, тут також зашифровано своєрідне послання до всіх гостей:

Rest – відпочивай!

Eat – їж!

Drink – пий!

LINGer – затримуйся (в гостях)!

Redling – це гостинний будинок, де кожен присутній відчуває себе як вдома. Місце, де його завжди чекають і йому завжди раді, де він може з комфортом відпочити, поласувати вишуканими стравами і ароматними напоями. Місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Це готель Редлінг. І він чекає кожного з вас в будь-який час року. Замовляйте номер!