Чим відрізняється міні готель від готелів

Рівень комфорту інфраструктури сучасного міста визначається за багатьма критеріями і не останнім пунктом йде наявність в ньому місць для тимчасового проживання, а конкретніше – готелів. Але як приїжджому людині не розгубитися у виборі, як знайти свій готель, в якому буде затишно і захочеться повернутися сюди знову і знову?

Для того щоб вибір був правильним, необхідно розставити для себе пріоритети за ступенем значущості і далі дивитися який з готелiв підходять під ваші вимоги. Ну а щоб було легше визначитися, розглянемо в цій статті чим відрізняється міні готель від готелю.

Що спільного

І слово готель, і слово готель спочатку пішли від звичного всім слова “гість”. Але походження “готелю” має слов’янське коріння, а “готелю” – європейські. При цьому приставка “міні” до готелю вказує на камерність проживання і обмежена кількість місць. Основним завданням як міні готелю так і великого готелю є надання людям тимчасового проживання за певну плату. Також крім цього міні готелі і великі готелі можуть надавати різного роду додаткові послуги (наприклад: сніданок включений у вартість, обіди та вечері в ресторані, трансфер, парковка на території, конференц зал і т.д.).

Якщо все так просто, чому ж тоді так складно буває зробити вибір? Та тому, що не дивлячись на схожі функції і навіть на наявність однакових послуг, відмінності можуть бути досить істотними.

У чому ж відмінності?

Говорячи про відмінності, не можна не згадати той факт, що дуже часто міні готелі плутають з хостеламі. Таке порівняння абсолютно невірно, так як в хостелах надається спальне місце в загальній кімнаті без додаткових зручностей, в той час як в готелі кожен гість має можливість проживати в окремій, ретельно обладнаній кімнаті з усіма зручностями.

Порівнюючи готель і міні готель можна сказати наступне:

  • основною відмінністю є кількість номерів; міні готелі, як правило, мають їх не більше 50, частіше в межах 10-25, а в готелі кількість номерів може становити сотні і навіть тисячі;
  • величина номерів також може різниться – в міні-готелях номер може бути менше, в порівнянні зі стандартною готелем;
  • як правило дизайн готелів максимально простий і зрозумілий, в той час як міні-готелі можуть створювати кожен свій номер в певному стилі чи дизайні;
  • відрізняється також кількість додаткових послуг. Готелі частіше можуть пропонувати своїм гостям: СПА, масаж, власний спортзал, конференц-зал, ресторан для проведення заходів і т.д., в той час як міні готелі через обмеженість місця не завжди можуть запропонувати такий широкий вибір послуг;
  • помилково припускати, що вартість розміщення в міні готелі буде істотно нижче, ніж в готелі. З огляду на високий рівень комфорту і обслуговування, ціни на проживання в міні готелях не можуть за визначенням бути низькими.

Сьогодні міні готелі – явище відносно нове, тому бронюючи номер можна розраховувати на свіжий ремонт, зручні меблі, сучасну обстановку, в той час як багато готелів можуть поступатися в комфортабельності послуг, що надаються.

Що вибрати – вирішувати вам, адже далеко від дому кожній людині хочеться комфорту. Можливо вам до душі затишна, практично домашня обстановка і обслуговуючий персонал, який пам’ятає ваше ім’я, тоді зупиніть свій вибір на міні-готелі. Ну а якщо вам комфортно проживання серед великої кількості незнайомих людей, де можна запросто загубитися в натовпі, то сміливо вибирайте готель.

Поділіться статтею:
Читайте також