Якщо ви вирішили відвідати третє за величиною місто України, вам буде корисно дізнатися, як доїхати до Одеси. Розглянемо основні шляхи.

Який транспорт вибрати

– Авіапереліт – швидкий і относительно недорогий спосіб – зручний для тих, хто цікавиться як проїхати до Одеси з Москви. Однак, варто врахувати, що прямих рейсів в Одеси авіакомпаніями не передбачено. Вам має бути пересадження в Празі, Ризі, Стамбулі та інших містах.
– Автомобіль. Дістатися до України на особистому авто можна по трасі М2 “Крим” або М3 “Україна”. Різниця в кілометраж практично відсутня, а дороги сходяться практично біля кордону з Україною. Також можна побудувати маршрут по трасі М1 через Білорусію, але варто врахувати, що ця дорога набагато довше і утомительнее.
– Поїздка на автобусі. Автобуси з Москви і Санкт-Петербурга відправляються до Одеси кілька разів на тиждень, вартість такої поїздки становить близько 1100 грн., Час в дорозі – майже добу. Такий варіант підійде тим, не втомлюється від дороги і готовий помилуватися пейзажами за вікном.
– Поїзд. Прямий рейс “Москва – Одеса” відправляється щодня з Київського вокзалу. Вартість поїздки – від 2500 до 7000 грн., Час в дорозі – близько 23 годин.

Для тих, хто планує поїздку з країн близького зарубіжжя

Варіанти для тих, хто планує доїхати до Одеси і від неї з:

  • Молдови – вибирайте автобус, час у дорозі становить 6 годин, вартість поїздки – 11 $;
    Румунії – дістатися з Бухареста в Одеси можна на літаку (7 годин перельоту за 240 $) або автобусі (18 годин і 50 $);
  • Болгарія – авіа переліт займе близько години (без урахування пересадок), вартість квитка – від 10 000 руб.;
  • Білорусь – літак доставить вас за 4 години, а поїзд за 22 години. Різниця у вартості квитка приблизно в 2 рази;
  • Польща – 4 години перельоту за 4500 руб., Поїздка на автобусі – майже добу, вартість приблизно така ж.

Обов’язково знайдіть час для того, щоб відвідати цей неймовірно енергійне і гарне місто. Не бійтеся там загубитися, місцеві жителі завжди підкажуть, як проїхати в Одесі до будь-якого бажаного місця. А для того, щоб проживання було комфортним і зручними, зупиніться в готелі Redling, попередньо замовив номер.

Поділіться статтею:
Читайте також