Унікальні ідеї миттєво привертають увагу великої кількості людей. Це стосується і всього, що пов’язано з подорожами. Оселитися в готелі з «родзинкою» – хороший варіант отримати особливі враження і уникнути банальних знімків в фотозвітах. Розповімо про найбільш незвичайні готелі світу: на які хитрощі пішли постачальники послуг в туристичній індустрії, щоб добитися уваги кліентов.

В наш особистий список незвичайних готелів увійшли:

  • печерний готель Museum Hotel в Туреччині;
  • сферичний готель на деревах Free Spirit Spheres в Ванкувері;
  • хатини хоббітів Hobbit Motel в Нова Зеландії;
  • підводний готель Poseidon Undersea Resort на Фіджі;
  • бедуїнський кемпінг Wadi Rum Bedouin в Йорданії.

Готель в печерах Каппадокії

У список найцікавіших готелів світу входить печерний готель Museum Hotel, розташований в історичній області Туреччини – Каппадокії. Бутік-готель виправдано зветься житловим музеєм. У внутрішніх приміщеннях чимало антикварних речей з особистої колекції власників. Поєднання кам’яних стін і стелі з розкішними перськими килимами і дорогими меблями здається приголомшливим.

Дерев’яні сфери в дикому лісі Канади

Вони розташовані на деревах, переможе гілок. Готель Free Spirit Spheres в Ванкувері позиціонує себе місцем «вільного духу». Номерів всього 3. Найменший розрахований на одну людину. Два інших оснащені просторими двоспальними ліжками. У кожному є холодильник, стіл з кріслами, музичні колонки. Засклені віконця-ілюмінатори дозволяють спостерігати за життям в лісі під час трапез.

Hobbit Motel, норки хобітів, Нова Зеландія

Готель належить до комплексу Woodlyn. На території великого парку розташовано декілька варіантів незвичайних готелів. Найбільшою популярністю користуються хатини хобітів, вбудовані в зелений пагорб. Дивлячись на них, на думку спадають декорації до фільму «Володар кілець». Інтер’єри передають атмосферу житла головного героя пригодницької епопеї.

Підводний готель, Фіджі

Готель Poseidon Undersea Resort – справжнє житло Посейдона. Він об’єднує надводну і підводну частини. 25 номерів розташована під водою. Вони виконані у вигляді капсул зі скляними стінами. При бажанні, можна спливти в будь-яку хвилину. Бажання спостерігати за підводним світом 24 години на добу коштує недешево. Проте, любителів гострих відчуттів вистачає. Один з найбільш дизайнерських готелів світу не відчуває нестачі в клієнтах.

Кемпінг бедуїнів, Йорданія

Кемпінг Wadi Rum Bedouin розташований прямо посеред національного парку. Туристам дана можливість відчути себе справжніми бедуїнами. Комфортні номери оформлені в національному стилі. Обід подають в загальному наметі, а готують страви прямо на вулиці – на багатті. Серед розваг – катання на верблюдах.

Дивовижно відпочити і насолодитися атмосферою, сприятливим кліматом, мальовничими краєвидами, смачною їжею можна, не забредая в найпотаємніші куточки планети. Для своїх клієнтів відчинив двері по-домашньому затишний готель Redling в Одесі. Тут зустрічають з щирою гостинністю, шанують інтереси постояльців, створюють гарний настрій кожен день.

Поділіться статтею:
Читайте також