Спираючись на практичні знання і знаки, що залишаються зірками, астрологи дають експертні рекомендації в будь-яких питаннях. Ми вирішили допомогти вам запланувати майбутні поїздки за допомогою Travel гороскопу на 2021 год.

Овен

В першому півріччі Овнам рекомендується активний відпочинок: лижі, експедиції, походи. Для отримання нових вражень краще вибрати країни Східної Европи.

Тілець

Отлічние враження від подорожі отримає Телець, який вибрав для компанії близької людини. Найсприятливіший прогноз – для романтичних поездок.

Блізнюки

Поездкі, пов’язані з семінарами та тренінгами, в цьому році принесуть Близнюкам багато користі. Під час відпустки варто приділити увагу відвідуванню духовних мест.

Рак

Travel гороскоп обіцяє подорожуючим Ракам цікаві знайомства і доленосні зустрічі. Вже з кінця березня можна планувати повноцінну відпустку: в європейські країни з теплим кліматом, а також В’єтнам, Таіланд.

Лев

Львам рекомендується внести різноманітність в звичайний відпочинок. Відмовтеся від традиційних місць. Виберіть нову країну або принципово інший вид отдиха.

Діва

Діви, які планують провести відпустку в далеких країнах, повинні уважніше поставитися до оформлення квитків і страховок. Найкращі варіанти для подорожі – Швеція і США.

Терези

Не плануйте залишати межі рідного краю в першій половині року. Для відпустки і дальньої поїздки виберіть кінець літа або осінь. Незабутні враження залишить у Терезів гастрономічний тур.

Скорпіон

Всіма силами намагайтеся отримувати позитивні емоції. Не відмовляйтеся від пікніків і романтичних поїздок. Для відпустки виберіть країну з багатовіковою історіей.

Стрілець

Представникам цього знака зодіаку рекомендується якомога частіше бувати на свіжому повітрі. Однаково хороші враження залишать подорожі на самоті і в компаніі.

Козоріг

Весна і літо – найкращий час для далеких поїздок, знайомства з новою культурою, традиціями інших країн. З осені краще обмежитися заміськими прогулкамі.

Водолій

Щоб відпочити і зняти нервову напругу в першій половині року, вибирайте будинки відпочинку, санаторії та готелі недалеко від місця свого проживання. Але вже до осені можна запланувати подорож за граніцу.

Риби

Істочніком натхнення в цьому році для Риб стане Хорватія. Не відмовляйтеся від гірських прогулянок і частого відвідування золотистих пляжей.

К якого б знаку зодіаку ви не ставилися, для відпочинку в Одесі можете спокійно вибрати готель Redling. Тут до цього гостинністю зустрічають кожного клієнта і створюють йому всі умови для комфортного і незабутнього відпустки.

Поділіться статтею:
Читайте також